Scarlet tiger *CZ
siberian cattery


Propagujte i svojí stránku

O nás…

Moje malá chovatelská stanice byla založena v roce 2011, tak-že jsem v začátcích chovatelské kariéry. Avšak moje první zkušenosti s tímto úchvatným plemenem sahají o mnoho let zpět, řekněme do mého 17 - tého roku věku u mojí sestřenice, která vlastnila jednu sibiřku z českého chovu. Pod křídla naší chovatelské stanice však nepatří jen ,,ušlechtilé“ kočky, ale jsme hrdými majiteli i zachráněného, jak já říkám ,,malého ďábla“ , vyhozené ,,obyčejné“ kočičky.

Naše kočičky jsou vychovávány v domácím prostředí s možností ,,provětrat si kožich“ venku :o). Naše slečny jsou krmeny velmi kvalitním, superprémiovým, krmivem Royal Canin, Pro Plan, Trainer, Fitmin dále pak kapsičkami a konzervami Gourmet gold, Aptum a hlavně syrovým masem. Můj cíl je spokojenost a radost ze života našich slečen, a proto kladu důraz na výběr nového ,,člověka“ pro jejich mimina.

Více o osvojení si koťátka od nás, v sekci - Koťátka.

Zároveň chci poděkovat za cenné informace a rady v začátcích mé ,,domovské“ chovatelské stanici Charmed Cats * CZ (www.charmedcats.cz )  a její majitelce paní Petře Bědroňové.

Chovatelská stanice „Scarlet tiger“ je registrována v ČSCH (Český svaz chovatelů). Český svaz chovatelů je členem mezinárodní organizace chovatelů koček FIFe a naší partnerskou organizací Je ZO Brno 36.