Scarlet tiger *CZ
siberian cattery


Propagujte i svojí stránku

O koťátku od nás…

Koťátka

Naše chovatelská stanice odchovává koťátka jen s průkazem původu! - nezavazuje je vás to ani k výstavám ani k chovu, slouží jen jako ,,rodný list“ našich koťátek     Pokud budete mít o sibiřské koťátko z naší chovatelské stanice zájem, napište něco o sobě, co očekáváte od koťátka, atd. velmi ráda odpovím, jen nečekejte odpověď na svůj dotaz, který je odeslaný jen za účelem zjištění ceny. Nejsem trhovkyně, ale chovatel živých tvorů. V naší stanici mají kočky vrh maximálně 1x ročně. Neváhejte s rezervací koťatka, budete mít jistotu, že vás vysněné mimi nemine.

     Vážným zájemcům, jež složí svou zálohu dříve než odešlu krycí list na Plemenou knihu, dávám možnost vybrat si jméno od písmene aktuálního vrhu, samozřejmě hodící se ke jménu naší chovatelské stanice.

     Vzhledem ke špatným zkušenostem s lidmi, je složená záloha na kotě nevratná. Kotě není věc, a opravdu není možné ho později vrátit jako nějaký nábytek a požadovat zpět své peníze - a je třeba si to opravdu uvědomit! Jde o závazek na celý život - podobně jako když si dva manželé pořídí dítě.

     Koťátka nabízím do chovu, tak i jako tzv. „mazlíčka“. Kotě určené na mazlíčka je nabízeno za nižší cenu, podmínkou jeho nižší ceny je jeho pozdější kastrace, cca v prvním roce věku což je pak nutné veterinárně doložit a poté obdržíte originál průkazu původu.

     Koťátka od nás odcházejí do nových domovů nejdříve ve 13 týdnech věku. Neděláme rozdíl mezi koťátky na chov a na mazlíka - všichni mají stejné životní podmínky a naši lásku…
Naše mimina jsou vždy před odchodem do nového domova řádně naočkovaná vakcínou PureVax a 2x odčervená. Koťátka určená na chov jsou označená mikročipem a očkovaná proti vzteklině na 3 roky, na mazlíka po předchozí domluvě. Samozřejmostí je kupní smlouva a Europas, chovatelský servis. Jsou plně socializovaná, řádně vymazlená zvyklá na pestrou stravu - granule Royal Canin, Flatazor, konzervy např. Aptum, Gourmed gold, mražené kuřecí a hovězí, smetanu, Tatru mléko, také vitaminové pasty atd. Naučená používat kočičí záchod Cat Genie a s hrudkujícím stelivem a zvyklá používat škrabadlo.

KOŤÁTKA JSOU URČENA POUZE DO DOMU ČI BYTU, NIKOLIV K VOLNÉMU POHYBU VENKU ! ! !

 

Vysvětlení pojmů vrhů koťat

Volné: Koťe je volné.
Zájemce O kotě někdo projevil zájem, vše je v jednání a není složena finanční záloha, nemá majitele.
Zadané:   

Kotě je zadané pro nového majitele, na kotě byla složena nevratná finanční záloha a byla sepsána smlouva o smlouvě budoucí. Koťátko již má nové majitele - je zadáno.

Prodané:   

Kotě je prodáno, byla zaplacena celá kupní cena a podepsána kupní smlouva.