Scarlet tiger *CZ
siberian cattery


Propagujte i svojí stránku

Naše slečny…

Lady GaGa Charmed Cats * CZ
30. dubna 2010

Její jméno a datum narození, je jejím obrazem - okouzlující Dáma s velkým srdcem - taková moje kočičí maminka. Vždy když se ke mně přitulí v posteli hned mě svýma sametovýma tlapkama hladí po tváři a musí se mě pořád držet. Zároveň je to rozený lovec a taky tak trochu mlsoun :o). Vzhledem k tomu, že se mnou od malinka chodí mezi lidi a cestuje autem, zvládá s přehledem výstavy a cestování s tím spojené.

Laddy 30.9.2010
Tabulka výstav | Zdravotní karta | Rodokmen


Anabell Scarlet tiger * CZ
14.srpna 2011

Ona je náš první a hrdě odchovaný, řádně vymazlený miláček, který je nyní v té správné pubertě :o) Je to takový nebojácný raubíř, naštěstí působí malé pohromy u mojí maminky :o) Její povaha je kombinací její matky a otce - umazlená a milounká po tátovy a hrdá a nebojácná po mamince. Jsme na ni náležitě pyšní a doufáme, že se stane zdatnou posilou naší základny pro chovatelství.

Anabell 14.8.2011
Tabulka výstav | Zdravotní karta | Rodokmen


Jerry
1. září 2010
kastrát

Tenhle anděl s ďáblem v těle k nám přišel jako pozdní vánoční dáreček na druhý svátek vánoční jako tzv. nechtěné kotě. Je to paní kočka - jejím oblíbencem je můj manžel a její styl mazlení jsem opravdu nikdy neviděla - okusuje a šmajchlí se o prsty nohy, popřípadě když má náladu tak stejný styl provozuje s rukama. Je milovnicí vody - je schopná za mnou vlézt do napuštěné vany a koupat se semnou. Ovšem její ,,stinnou“ stránkou je její neuvěřitelná zvědavost a neposednost, vždy když doma něco vyvedou je to její práce - ona to však dokáže prodat svým hlasitým vrněním a šmajchlením :o)

Jerrynka 1.9.2010
Zdravotní karta


Minnie
1.2.2008
kastrátka

Naše Minnie… tahle ,,paní kočka“ se k nám dostala naprostou náhodou, ovšem o to pro ni více nešťastnou - byli jsme na dovolené v Chorvatsku a tam ji, nešťastně přejeli místní rekreanti. No a naše ,,dovča“ začala - staráním se o ni a její život. Po konci pobytu jsem ji tam přece nemohli nechat, když jsme ji vypiplali v přeživší stav. A tak jela domů…
Dnes je z ní ctihodná dáma, užívající si všechny výhody bytové kočky, která přece nepotřebuje lidi k životu, jen nedej bože být bez plné misky a vůbec nepostrádá svůj život polodivoké miciny :o) Ale samozřejmě, že je i mazel, jen musí mít, jak můj manžel říká - náladu…

Minnie 1.8.2011
Zdravotní karta